KĀ PAREIZI KOPT LIELUS LOGUS UN STIKLA NAMU FASĀDES?

Logi un stikli ar vien biežāk ēku fasādēs tiek izmantots kā galvenais elements. Ja gadsimta sākumā jebkurai sevis cienošai celtnei bija jālepojas ar stipru mūri visapkārt, tad ar vien biežāk varam sastapt mazākas un lielākas celtnes, kuru fasāde ir veidota no milzīgiem logiem. Šāda tendence ir vērojama visā pasaulē, it sevišķi tajās valstīs, kas lepojas ar lielām augstceltnēm. Lieliem logiem piemīt fantastiska īpašība telpā nodrošināt nepārtrauktu dienasgaismu visas dienas garumā un arī rada lielisku plašuma sajūtu, kas ir nozīmīgi ne tikai mājās, bet arī, piemēram, ofisā, taču, lai logus uzturētu tīrus, nepieciešams tos regulāri kopt. Nomazgāt logus nav pārāk sarežģīti, taču stikla fasāžu un lielu logu mazgāšana un kopšana augstceltnēm var būt īsts izaicinājums.

CIK IZMAKSĀ LOGU TĪRĪŠANA?
Logu un stikla fasāžu tīrīšanas piedāvājums ir pieejams ik vienam – gan privātpersonām, gan firmām un juridiskām personām, kā arī reizēs, kad vajadzīgs sakopt specifiskas formas stiklu vai lielus skatlogus. Nedrīkst aizmirst arī specifiskas formas logu un stiklu tīrīšanas opcijas, ko piedāvā šāda tipa uzņēmumi. Logu tīrīšana ir ļoti atbildīgs un rūpīgs darbs, jo uz parastā vai spoguļstiklā var pamanīt pat vismazāko netīrumu vai švīku. Ja nepieciešama tīrīšana augstumā, grūti aizsniedzamā vietā, talkā nāks teleskopiskais kāts. Ja nepieciešams pasūtīt stiklu tīrīšanas pkalpojumu, jārēķinās, ka cenas iek aprēķinātas balstoties uz tīrāmās platības izmēru kvadrātmetros, taču izsaukuma minimālā maksa ir sākot no trīsdesmit eiro, bet izcenojums par 1 kvadrātmetru tīrāmās virsmas ir sākot no piecdesmit centiem, taču specifiskāku stiklu mazgāšanas pakalpojums maksās nedaudz vairāk – no nepilniem 5 eiro par kvadrātmetru.

VIDEI DRAUDZĪGI LOGU TĪRĪŠANAS PAKALPOJUMI RĪGĀ.
Logu mazgāšanas pakalpojumi kļūst ar vien populārāki, jo ar vien vairāk cilvēku izvēlas savus mājokļus būvēt, iekļaujot lielus logus un stiklu elementus, kas prasa rūpīgu kopšanu. Pasūtot logu mazgāšanas pakalpojumu, nav jāuztraucas par ķimikālijām vai kādām netīkamām vielām, kas varētu kaitēt virsmām un apkārtējai videi. Visi izmantotie tīrīšanas līdzekļi ir dabai draudzīgi un sertificēti. Jebkurš interesents var izmantot logu tīrīšanu Rīgā, neatkarīgi no tā vai esat juridiska vai fiziska persona.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *