MĀJĀS DARĪTU ALKOHOLISKO DZĒRIENU VEIKALS.

Jau no seniem laikiem mājas alkohola darītavas – alus brūvētavas un mājas vīna ražotnes, ir sastopamas diezgan daudzās mājās. Likuma normas regulē alkohola darīšanu māas apstākļos, taču saražoto iriespējams pārdot pilnīgi legāli, iepriekš izpildot visas prasības, kas atrunātas alkohola aprites un akcīzes preču likumos. Varam saderēt, ka jebkurai nelielai alus darītavai vai vīna pagrabam, ir sava vēsture un stāsts, kā nonāca līdz šādam biznesa veidam, pie tam, nereti šīs teikas kalpo kā labs veids klientu pievilināšanai. Arī savas produkcijas realizēšana dažādos gadatirgos ir vēl viens veids kā likt par sevi manīt plašākam klientu lokam. Pie tam, noteikti nevajag aizmirst par alkohola veikala atvēršanu internetā, kas arī ir legāls biznesa veids un preču realizācijas iespēja pārdevējiem.

Ieskaties piedāvājumā – http://pv64.lv/

UZLĒJUMI, MĀJAS A’BOLU UN MĀJAS ALUS PAR ADEKVĀTĀM CENĀM.
Iegādei pieejami dažādi interesanti un garšīgi uzlējumi, kurus var gan glabāt mājas bāriņā, gan izmantot kā lielisku dāvanu. Piemēram, jāņogu uzlējums vai upeņu uzlējums, pavisam noteikti garšos savādāk kā veikalos nopērkamie, kā arī kalpos kā lieliska dāvana svētkos. Arī mājās gatavots degvīns garšo savādāk. Eksperimenti ar netradicionālām garšām, noteikti var novest pie interesanta un ekskluzīva produkta rašanās. Dumbrāju alus ir vēl viena produktu grupa, kas ir pieprasīta patērētāju vidū. Piedāvājumā var atrast dažādus uzlējumus, alu, sidru, degvīnu. Jārēķinās gan ar nedaudz augstākām cenām kā veikalos, taču, ņemot vērā to, ka konkrētais dzēriens ir izgatavots pāris desmitu eksemplāros, tas ir pat ekskluzīvi.

VAI ONLINE IEPIRKŠANĀS VIETNĒS IR IESPĒJAMS ATRAST ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS?
Alkohola veikals internetā savas preces klientiem nogādā pats. Tas ir patīkams žests pircējam, kā arī ļauj pārdevējam pārliecināties par pircēja vecumu, jo alkoholu internetā arī drīkst iegādāties tikai no 18 gadu vecuma. Piegāde šoreiz iespēja Rīgas rajonā un tuvākajā apkārtnē. Bezmaksas piegāde iespējama pasūtījuma sākoties no vismaz 15 eiro, taču tas ir atkarīgs no piegādes attāluma. Labs veids kā atbalstīt Latvijas ražotājus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *