Plānojat svētkus? Izbraukuma banketi steidzas Jums palīdzēt!

Vairāku sociālo tīklu lapas jau ir pārpildītas ar pašnodarbinātajiem, saimnieciskās darbības veicējiem un cilvēkiem, kuri darbojas savam priekam. Jo labāku vietu, kurā tie var izplatīt to produktus vai arī pakalpojumus, grūti sameklēt, bez tam savā pamatā tur ir bezmaksas reģistrācija. Vēl, ja ir meklētas konditorejas Rīgā, tagad visi vispirms apskatās šos sociālos tīklus. Nav noliedzams, ka, šeit būs atrodama ne vienīgi informācija par uzņēmēju, bet arī, kā piemēram, cik ļoti garšīgi būtu viņu tortes pēc pasūtījuma un vēl kāda tad bija apkalpošanas kvalitāte. Līdz ar to daudzas konditorejas Rīgā izveido priekš sevis biznesa lapas tur, tādējādi sevi reklamējot kā arī stāstot par savu produkciju. Bez tā visa, mēģinot pievilināt sev auditoriju, nākas arī palielināt savu piedāvājumu klāstu, tādā veidā banketi vai galda klāšana pārvēršas par nepieciešamību.

Ieskaties piedāvājumā – http://www.francumaize.lv/produkcija/

Banketu ēdienkarte, atrast vietu pasākumam, par ko vēl ir jāpiedomā?

Vai tiešām banketi ir klāt nākošas galvassāpes? Tomēr nē, tas ir jau priecīgs notikums, kur satiekas daudz cilvēku, kas ēd garšīgas uzkodas banketam. Taču kā var to visu izplānot. Šeit palīgā steidzas speciālisti. Mūsdienās par tiem kļuvušas pat neskaitāmas konditorejas Rīgā vai citur Latvijā, kuru piedāvājuma klāstā ir ne tikai tortes pēc pasūtījuma, bet arī banketu ēdienkarte un paša galda klāšana. Jums ir jāizprot cik daudz cilvēku būs, kā arī uz kādu summu tiek plānoti banketi. Par pārējām lietām rūpēsies speciālisti. Tāds pakalpojums, kā piemēram, izbraukuma banketi, būs lielisks variants Jums ekonomēt savu gan laiku, gan naudu. Nebūs jālauž galva, kur pasūtīt torti vai jau uzkodas banketam. Taču vienmēr domājiet par bezalkoholiskiem dzērieniem, šai lietai būtu jābūt lielā daudzumā. Kā arī, ja būs organizēta galda klāšana, droši var pielietot arī vienreiz lietojamus traukus, ko var vienkārši izmest, tas bez šaubām padarīs vieglāku uzkopšanu arī pēc notikuma. Svarīgākais, lai būtu sameklēta vislabākā konditoreja, kas spēs to visu īstenot.

Kā tad atrast tādas konditorejas Rīgā, kuras neliks justies apmānītam?

Tiek meklētas tortes uz pasūtījumu? Galvenais ar ko sākt, jau ir jāsameklē tā konditoreja, kur darbu bildes Jums patīk vislabāk un tad ir jāskatās atsauksmes. Bez šaubām rekomendācijas ir tas apstāklis, kas rada mūsu redzējumu konkrēti par atrasto konditoreju. Tagad tortes pēc pasūtījuma Rīgā jau ir pieejamas pie daudziem biznesmeņiem, tajā pat brīdī, pārveidojoties tirgum, tie ir mainījušies. Daudzas konditorejas Rīgā mūsdienās var piedāvāt uzkodas banketam un arī tādu lietu, kā galda klāšana. Šinī situācijā ieteicams izpētīt bildes jau no realizētajiem darbiem, tad Jūs varēsiet saprast vai šī konditoreja Jums derēs. Sazinieties telefoniski ar šo vietu, kādā veidā konditoreja komunicē ar tās pircējiem būs labs rādītājs, kāda tieši būs tieši Jūsu sadarbība. Nenoliedzami, galdu klāšana cenas ziņā var arī nebūt tik lēta, tajā pat brīdī nebūs ieteicams samaksāt visu uzreiz. 50% no summas ir pietiekoši, lai jebkuru pretrunību variantā būtu arī atkāpšanās ceļš.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *