Uzlīmju druka – izvēlēšanās nosacījumi

Uzlīmes jau ir attēli, kuri jau tiek drukāti tieši uz pašlīmējoša materiāla, proti, papīra vai arī speciālas plēves, kuras paredzētas tādu izstrādājumu uzlīmēšanai uz dažnedažādām virsmām. Pašas uzlīmes pārsvarā pielieto, kā mārketinga priekšmetu. Turklāt konkrēti tāda tipa poligrāfija mūsdienās ir populāra, pašu uzlīmju izgatavošana ļauj īstenot labu marketinga kampaņu par mazu cenu. Minētais reklāmas variants ir un būs ļoti pieprasīts tirdzniecības un pakalpojumu vietās, kur vienmēr atrodas liels cilvēku pūlis. Ar speciālas apaļas uzlīmes palīdzību iespējams nodot informāciju iespējamajiem pircējiem, kad tieši šeit tiks organizēta akcija vai arī tiks piedāvātas atlaides vai varbūt parādījies jauns produkts.

Uzlīmju izgatavošana un arī to radīšanas tehnoloģijas

Īstenībā uzlīmju izgatavošana, kā arī tās metodes izvēle būs ietekmējama no krāsas, attēla, tirāžas, izejmateriāliem un arī citiem momentiem, arī cena būs no tā atkarīga. Pieprasītas metodes, kā drukāt uzlīmes:
-Digitālā druka. Šeit nebūs nepieciešams gatavošanās posms, tādēļ būs ekonomiski izdevīga uzlīmju izgatavošana nelielām tirāžām, taču, palielinoties pasūtījuma apjomam, pašizmaksa diez vai samazināsies.
-Fleksogrāfija. Šī tehnika tiks izmantota, kad būs pasūtīta uzlīmju druka lielā daudzumā – sākot ar piecdesmit tūkstošiem gabalu. Tehnoloģija tad ir atbilstoša darbam ar atšķirīgiem izejmateriāliem, pats attēls ir kvalitatīvs un ar spilgtām krāsām.
-Termopārneses vai arī folijas uzlīmes druka. Izdevīga mazām tirāžām – sākot no tūkstots vienībām. Tam nepieciešams īpašs printeris. Šajā gadījumā iespējams strādāt ar kartonu, tekstilizstrādājumiem, papīru un pat sintētiku. Tāda veida apaļas uzlīmes būs izturīgas pret jebkāda veida ultravioleto staru ietekmi, kā arī temperatūras izmaiņām.
-Ofseta. Atbilstošs drukai uz papīra vai kartona. Tādā izkārtojumā pasūtīt uzlīmes izdevīgi vidējās tirāžās.
-Termo druka – Līdzīga termopārneses drukai, taču ar zemākas kvalitātes rezultātu. Atbilstošs tādu produktu aplīmēšanai, kuriem jau ir īss uzglabāšanas laiks – apmēram trīs līdz četri mēneši.
-Karstā druka ir labi piemērota uzlīmēm, kas būs etiķetes. Zīmējums tiks pārvietots no klišejas uz darba virsmu zem spiediena, ņemot vērā konkrētu temperatūras režīmu. Pieejams drukai uz plēves vai auduma vai pat ādas, pielietojot hologrāfiskas vai metalizētas krāsas. Drukāšanas termiņu nosaka tas, cik sarežģīta ir druka, sūtījuma daudzums vai citi parametri.

Kur tad var būt pasūtītas uzlīmes?

Mūsdienās būtu ekonomiskāk un vēl parocīgāk izmēģināt tādu drukas veikalu servisu, kam ir sava ražošana. Griežoties reklāmas aģentūrā, šeit klients saskaras tikai ar starpnieku, kas saņem ieņēmumus kā no ražotāja, tā arī no klienta. Vēršoties jau pēc pasūtījuma veikšanas, jāizprot kādu tad pakalpojumu Jūs gribat, vai, piemēram, tā būs dažu uzlīmju druka, ko tieši iespējams viegli sūtīt pašam, veikt apmaksu un ātri saņemt. Vai arī Jums nepieciešams ievērojams pasūtījums, kur vajadzīgs līgums ar tajā atrunātajiem termiņiem. Izprotiet nepieciešamo daudzumu un tad atrodiet piemērotu uzņēmumu. Pēc tam var iepazīties ar atsauksmēm un interneta lapu, lai varētu pārliecinātos par savu izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *