Aizdevums online vai SMS kredīts – ieteikumi, uz ko vērst īpašu vērību

Pat mūsu laikā ne visu lielo kredītiestāžu piedāvājuma klāstā ir kredīti internetā, šodien tas vairāk ir nebanku kreditēšanas iestāžu piedāvājums. Kredīts internetā tiešām ir ērts variants, kā iegūt vajadzīgo naudas summu ļoti ātri, bet arī tagad daži klienti baidās tos izmantot. Pieteikums kredītam, izmantojot internetu, ne ar ko neatšķiras no kredītiestādes apmeklēšanas. Šeit tiek sastādīts kredīta pieteikums, tas tiek apstiprināts un tikai tad tiek saņemta nauda. Visas darbības notiek izmantojot i-banku vai, piemēram, personīgo kontu. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka pieteikumu var iesniegt arī vairākās kredītiestādēs. Viennozīmīgi tas ievērojami uzlabo apstiprināšanas iespējas. Zemāk var lasīt, tieši ar ko tad īsti kredīts online atšķiras no banku kredīta, kā arī kam jāvērš uzmanība, ņemot kredītu, bet apskatīties piedāvājumu var kredītiestāžu mājas lapā.

Cik tad nepieciešami jau ir kredīti interneta vidē?

Runājot par plusiem un arī trūkumiem, ko tieši sms kredīti vai arī pārējie aizdevumi online sevī slēpj, vispirms jāpievēršas tieši trūkumiem. Tad šeit pirmās briesmas rodas aizņēmēja nepietiekošas uzmanības dēļ. Šeit tiek paņemts aizdevums, taču nemaz nav izlasīti līguma noteikumi. Parasti, protams, lai pievilināt klientus, tiek uzrādīts minimālais % daudzums. Izpētot nosacījumus, % ir ievērojami augstāks. Kā vēl viena problēma ir par personiskās info nodošanu krāpnieku rokās. Pasargāt sevi no krāpniecības ir viegli. Kredīts internetā jānoformē vien pie drošām kredītiestādēm.

Priekšrocības:

  • Variants piedalīties akcijās un sezonālos akcijas piedāvājumos;
    anketas izskatīšanas ātrums un naudas saņemšana;
  • Iespēja atlasīt kredītu bez papildus daudziem dokumentiem vai ar kredītvēsturi, kas bankas neapmierinātu;
  • Nav arī nepieciešams doties uz bankas ofisu.
  • Izsniedzot kredītkarti, ir variants saņemt samazinātu % likmi, ilgāku labvēlības periodu. Ir bankas, kas var piedāvāt jauniem klientiem nedoties uz pašu iestādi, lai parakstīt līgumu. Kurjers pats piegādās dokumentus uz Jūsu adresi un Jūs saņemsiet naudu.

Skaidrs, ka tiešām aizdevums online ir un būs diezgan daudzsološa nozare, kas ļauj iegūt patīkamus nosacījumus. Lai pasargātu savas intereses, vienmēr ir cītīgi jāizlasa visi dokumenti, un pirms izvēlaties kredītiestādi, uzziniet vairāk par atsauksmēm. Apsveriet ne tikai procentu likmi, bet arī kopējo summu, ko nāksies pārmaksāt, tā var ietvert komisijas maksu vai papildu pakalpojumus.

SMS kredīti – pamata nianses

Ātrā mobilo sakaru attīstība, kā arī ātrie kredīti ļāva izveidot neparastu “bērnu” – SMS kredītu. Nepārprotamas tādu aizdevumu priekšrocības būs iegūšanas vieglums, pateicoties ātrumam un vienkāršotai pieteikuma izskatīšanas procedūrai. Tas ir kredīts, kurš balstās uz uzticību. Nemaz nav nepieciešams vākt nekādus apliecinājumus, bet, ja sms kredīts tiek atteikts, šādu atteikumu var viegli uztvert. Pastāv un redzami mīnusi: lielās aizdevuma cenas, jo aizdevējs grib ne vien pelnīt naudu ar procentiem, bet arī sevi apdrošināt pret saistību nepildīšanas risku, kas šajā variantā jau ir diezgan liels. Kā arī kredīts jau būs jāatmaksā ļoti ātri parasti līdz gadam, taču maksimāli piešķiramā summa ir neliela. SMS kredīti var būt arī krāpnieciski, tādēļ, pirms tam kā iesniegt pieteikumu, cītīgi pārbaudiet visu. Piemēram, mēģiniet uzzināt vairāk tiešsaistē par potenciālo kreditētāju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *