ZEMES IEGĀDES UN MĀJAS CELTNIECĪBAS IESPĒJAS RĪGAS APKĀRTNĒ

Dzīvojot lielpilsētā bieži vien aizdomājamies par lauku mieru un klusumu, ko varētu baudīt ikdienā, taču tas nav tik viegli realizējams. Privātmāju ciemats Murjāņos atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas, kas sniedz iespēju ātri un ērti nokļūt darbā. Šādas kopienas ir plaši izplatītas ne tikai Eiropā, bet arī citur pasaulē, un cilvēki labprāt izmanto iespēju iegādāties zemi un uzcelt savu sapņu māju. Šādā veida privātmājas nav tas, ko esam pieraduši redzēt – plikā lauka vidū uzceltas garlaicīgas rindu mājas, kas šķiet bezpersoniskas un skumjas. Lai arī cilvēkus varētu izbiedēt jēdziens ciemats, mājas tiek būvētas nost no ziņkārīgo acu skatieniem, ieturot pilnīgi privātumu. Hi-tech stilā būvētās mājas, kas tiek veidotas te kopā ar īpašniekiem, tiek radītas individuāli, iekļaujot un saglabājot ciemata misiju un vīziju. Zemes iegāde Murjāņos ir iespēja tik pie sava ideālā mājokļa. Tiek slēgti dažādi līgumi par apsaimniekošanu, komunikāciju pievadi un nodrošināšanu un daudz ko citu. Aizbēgt no ikdienas kņadas un trokšņa nekad nav bijis vienkāršāk kā tagad!

APKĀRTNES LABIEKĀRTOŠANAS PAKALPOJUMI PRIVĀTMĀJU CIEMATĀ

Lai atvieglotu dzīvi iedzīvotājiem un uzturētu patīkamu atmosfēru īpašuma teritorijā, tiek nodrošināti dažāda veida apsaimniekošanas pakalpojumi. Ziemā nav jāuztraucas par piesnigušiem un neizbraucamiem ceļiem, kas liktu kavēt darbu vai citas darīšanas, rudenī par slapju lapu kalniem un sakopta apkārtne priecēs visu cauru gadu. Skaistu un sakārtotu apkārtni nodrošina apsaimniekošanas pakalpojumi visa gada garumā, ieskaitot dārzniecības darbus. Mūsdienās cilvēki dzīvo laika trūkumā, tādēļ mēdz būt situācijas, kad var neatlikt tik daudz laika savlaicīgai apkārtnes sakopšanai, tādēļ šāda veida pakalpojumi ir ļoti vērtīgi.

GAUJA ROKAS STIEPIENA ATTĀLUMĀ

Ņemot vērā to, ka ciemata teritorijā atrodas dažādas ūdenstilpnes un netālu atrodas Gauja, skaidrs, ka atpūta pie ūdens vasarās būs nepārprotama. Teritorijā ir plānots uzbūvēt vairāk kā desmit privātmājas, kuru centrā atrodas dažādas ūdenstilpnes. Visas ūdenstilpnes tiek pienācīgi apkoptas atbilstoši to īpašībām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *