Vēlaties bez bēdām dzīvot un nedomāt par mājokļa drošību? Pastāv iespējas!

Pat jau ar drošām ārdurvīm un uzticamām slēdzenēm nemaz nav iespējams pilnībā būt pārliecinātiem par mājokļa aizsardzību. Tomēr, lai maksimāli paaugstinātu īpašuma drošību, Jums ir svarīga signalizācijas uzstādīšana mājai vai dzīvoklim. Pilnīgi visas mūsdienīgas ierīces darbojas pēc līdzīga principa, bet atšķiras tieši pēc datu pārraides veida, sensoru daudzuma un veida, kā arī dažām citām funkcijām. Lai saprastu priekš sevis, kas katrā konkrētajā variantā jau ir labāks, Jums priekš sevis ir jāizprot, kāda veida drošības risinājumi ir un vēl kādā veidā tie strādā.

Ar ko atšķiras dažnedāžādi drošības risinājumu tipi?

Vēlaties labāk aizsargāt māju? Šo var nodrošināt Jums sekojoši drošības risinājumi – teritorijas aizsardzība jau ar speciāli apmācītiem cilvēkiem un to sauc – fiziskā apsardze, tehniskās apsardzes izmantošana, inženiertehniskās aizsardzības metodes un kombinētie drošības pasākumi. Tieši ar ko šie veidi atšķiras viens no otra varēs lasīt zemāk.
Īpašumu sargā īpaši sagatavoti dienesti un to cilvēki – tieši šī apsardzes metode tiek definēta kā fiziskā apsardze, un šo jau var īstenot divējādi: pielietojot uzņēmumus, kas tad kvalificējas īpašumu aizsardzībā, vai sameklēt atsevišķu sargu. Uzņēmumi, kas piedāvā cilvēkiem fizisko apsardzi, pašu darbu īsteno profesionāli un arī efektīvi, turklāt šo firmu speciālisti ir speciāli apmācīti un tiem ir vajadzīgie aizsardzības līdzekļi (ieroči, apģērbs un arī aprīkojums. Šāda veida aizsardzības organizēšanas process ir vienkāršs, taču diezgan izmaksu ziņā dārgs. Lētāks veids būs apsargs, ko tad arī varētu nolīgt caur apsardzes firmām.
Tehniskā apsardze, kur ir pielietota signalizācijas uzstādīšana, kur signāls nonāk uz apsardzes “pulti”. Galvenie instrumenti objekta aizsardzībai būs īpaši trauksmes signalizācijas sistēmas sensori. Šīs ierīces parasti tiek uzstādītas aizargājamā objekta perimetrā un vajadzības gadījumā ziņo. Pie tam arī tādā variantā pastāv divi veidi, kurā viens ir līguma noslēģšana tieši ar uzņēmumu, kurā īpaši norīkots cilvēks seko līdzi informācijai par stāvokli Jūsu majoklī. Otrs izvēles variants būs, kad tieši signāls nokļūst uz īpašnieka telefonu ar signālu par situāciju.
Mājokļa apsardze pielietojot inženiertehniskos līdzekļus – šeit tiek izmantoti dzelzs režģi, žalūzijas un triecienizturīgs pārklājums. Dotais variants nenoliedzami būtu lētāks un diezgan drošs, bet uguns nelaimes situācijā varētu būt radies slazds pašam sev, kā arī bieži tas neaiztur laupītājus.
Pēdējais variants ir apvienotie jeb kombinētie drošības risinājumi, kur varētu būt savienoti 2 vai arī vairāki aizsardzības veidi. Tādā gadījumā varēs būt pilnīgi drošiem par dzīvokļa aizsardzību.

Kāds tad apsardzes uzņēmums ir vislabākais?

Tiei pats svarīgākais, izvēloties apsardzes firmu, vai ir licence, un pārbaudiet pieejamo dokumentāciju. Noskaidrojiet, kad kompānija izmaksā kompensāciju klientiem, un kādos apmēros. Pārbaudiet, vai šīs saistības tiek atrunātas klienta līgumā. Apskatieties, kādas atsauksmes ir par firmu. Pārskatot uzņēmuma klientu atsauksmes, var noskaidrot ne vien par trūkumiem uzņēmuma darbā, bet, protams, arī par to, kā vadība reaģē uz sūdzībām. Apskatiet, kādus tieši pakalpojumus uzņēmums sniedz. Jo to izvēle ir lielāka, jo labākas opcijas izstrādāt pārdomātu mājas aizsardzību, kas reaģēs ne vien uz laupīšanu, bet arī uz plūdiem un ugunsgrēkiem. Un pēdējais – droši var uzticēties pirmajam iespaidam, jo, ja speciālistu veidols, viņu iekārtas vai transporta stāvoklis nerada pārliecību, meklēšana ir jāturpina.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *