VAI PAKEŠU LOGI IR DROŠA IZVĒLE?

Plastmasas logi savā mājoklī ir kļuvusi par stabilu vēlmi jebkuram, kura īpašumā ir paredzēti remontdarbi vai māja tiek būvēta no nulles. Latvijā joprojām ir visi četri gadalaiki, dažkārt ar siltākām ziemām, taču drēgns laiks ir lielāko gada daļu. Mājīga temperatūra iekštelpās drēgnajos un aukstajos gada mēnešos, ir viens no iemesliem, kādēļ cilvēki Latvijā steidz nomainīt vecos koka logus, pret plastmasas logiem. Lieliskas termoregulācijas nodrošināšana šeit ir iemesls, kādēļ mūsdienu jaunceltnēs plastmasas logi tiek uzstādīti jau ēkas būvniecības laikā. Lieliska siltumizturība ziemā un vēl lieliskāka ventilācija vasarā ir viens no tiem iemesliem, kādēļ pakešu logi ir TOP izvēle. Plastmasas logi Latvijā ir populārākā izvēle klientu vidū jau vairāk kā 20 gadus.

KĀ UZLABOT TEMPERATŪRU DZĪVOKLĪ DAUDZSSTĀVU MĀJĀ?

Latvijā energoefektivitāte ir numur viens temats, kad ir runa par ēku renovāciju. Kādēļ tā ir tik svarīga? Liels vairums Latvijas iedzīvotāju mitinās sērijveida dzīvokļos, kas celti, 45 gadus atpakaļ. Šīs ēkas ir morāli un fiziski novecojušas, kas nozīmē gan siltumzudumus, gan ne tik labu telpas ventilāciju, iespējams, arī mitrums sācis parādīties kādā no dzīvokļu sienām. Ne pārāk pievilcīgo telpas temperatūru, mitrumu, slikto ventilāciju un citas nelaimes, var mēģināt novērst nomainot logus. Plastmasas pakešu logi, pareizi iemontēti, rūpējas par adekvātu telpas temperatūru gan ziemā, gan vasarā ar pareizas ventilācijas palīdzību. Nepareizi montēti logi vienmēr sagādā daudz raizes, piemēram, kondensāta un mitruma uzkrāšanos, kas ir pat bīstami veselībai.

CIK IZMAKSĀ JAUNI PVC LOGI?

PVC logi ir redzami visur – dzīvokļos, mājās, garāžās un arī saimniecības ēkās. Plastmasas logi var būt arī bez atvēršanas funkcijas. Visi mērījumi tiek veikti individuāli pēc pieteikuma saņemšanas. Pēc darbu beigām arī nebūs jāmeklē jauni pakalpojumi sniedzēji, lai veiktu apdares darbus. Par precīzām cenām ir iespējams runāt tikai tad, kad ir noskaidrotas visas ar projektu saistītās nianses.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *