TAPETES, FLĪZES UN DAŽĀDI GRĪDAS SEGUMI

Mūsdienās plašā klāstā ir atrodami jebkāda veida celtniecības un apdares materiāli. Arī interjera salonos ir atrodami interesanti apdares risinājumi mājām vai biroja telpām. Apdares materiālu veikals parasti piedāvā plaša klāsta sienu un grīdas apdares materiālus jebkurai gaumei un maciņam. Apdares materiāli remontam ir visdažādākie.

Viss remontam ir nopērkams vienuviet šeit , kas ietaupa ne tikai laiku, bet arī naudu un pacietību un pūliņus. Mūsdienās ir iespējams atrast risinājumus jebkurai gaumei, iespējām un maciņa biezumam.

KĀ IZVĒLĒTIES PIEMĒROTUS APDARES MATERIĀLUS?

Apdares materiāli sienām, tā pat kā apdares materiāli grīdām ir nozīmīgi renovācijas elementi kvalitatīva rezultāta iegūšanai. Sienu apdarei izplatītākie varianti ir tapetes un dažāda veida flīzes. Tapetes, galvenokārt, tiek izmantotas dzīvojamās telpās, taču virtuves un vannasistabas sienu apdarei, lielākoties tiek izmantotas dažāda veida flīzes, kas ir viegli kopjamas. Protams, lielformāta flīzes būs ideāls grīdas segums jebkurā telpā, it īpaši, ja tās tiek montētas uz apsildāmās grīdas. Savukārt akmens masas flīzes tur siltumu. Veikalos ir atrodami dažādi grīdas segumi, kas katrs būs piemēroti dažādām telpām. Piemēram, vinila grīdas segumi spēj turēt lielu slodzi un ir noturīgi pret bojājumiem un izcili piemērots segums apsildāmajai grīdai. Šāda veida grīdas segums būs lielisks virtuvei.

KĀ IZVĒLĒTIES PIEMĒROTU SANTEHNIKU?

Remontējot mājokli, nevajag aizmirst par vannasistabu. Labas sanitārās sistēmas stūrakmens ir kvalitatīva santehnika. Remontējot vannasistabu, jāizvēlas piemēroti materiāli, kas ir mitrumizturīgi un nedeformējas mitruma iespaidā. Piemērotu materiālu izvēle arī novērš pelējuma rašanos, kas nav lūgts ciemiņš nevienā mājā. Ja vannas istabā izlemjat ierīkot apsildāmo grīdu, tad nepieciešams izvēlēties piemērotu grīdas segumu, tas paredzēts šādam mērķim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *