PLASTIKĀTA LOGU NOMAIŅA ĒKAI

PVC logi ir kļuvuši par standarta risinājumu lielākajā daļā mājokļu, kuros ir plānota renovācija, logu nomaiņa vai pat mājokļa būvēšana no nulles. Šāda tipa logi pie mums ir plaši izplatīti jau pēdējos divdesmit gadus. Tehnoloģiju attīstība ir palīdzējusi radīt pieejamus risinājumus, kas ļauj stikla pakešu logus izgatavot par izdevīgāku cenu, lai to priekšrocības varētu izmantot jebkura veida ēkās – gan ražotnēs, gan biroju un dzīvojamās mājās. Ik viens novērtēs skaņas un termo izolāciju, ko sniedz šo logu priekšrocības. Vecos koka logus ziemas mēnešos bija nepieciešams aizlīmēt, lai telpā neienāktu tik daudz aukstā gaisa, taču ar plastmasas logiem šī problēma atrisinās automātiski, vairāk par logiem var uzzināt ražotāju mājas lapā.

VAI LOGUS VAR MAINĪT ZIEMĀ?

Logu nomaiņa ir ātrs process, kuru ir iespējams veikt pat ziemas mēnešos, negaidot aukstās sezonas beigas, tādējādi iegūstot siltumu telpās pat ziemas spelgonī. Plastmasas logu divi no lielākajiem plusiem ir termoregulācija un lieliska ventilācijas sistēma, kas novērš mitruma rašanos un uzkrāšanos telpā. Logu montāža notiek ātri un to veic kvalificēti darbinieki. Visi logi tiek izgatavoti balstoties uz individuāliem mērījumiem katrai telpai, tādēļ satraukumam par to, ka kaut kas varētu nederēt, nav pamata.

PAKEŠU LOGU VENTILĀCIJA ZIEMAS MĒNEŠOS

Plastmasas logu konstrukcijas ir drošas un tiek ražotas pēc visiem aktuālajiem standartiem. Ar plastmasas logu palīdzību ir ļoti ērti veikt telpu ventilāciju arī ziemā, kad termometra stabiņš nerāda to patīkamāko temperatūru. Pareizai logu montāžai ir vissvarīgākā loma visā logu uzstādīšanas un ekspluatācijas procesā, jo nepareizi iemontēti logi radīs ļoti daudz problēmu, ieskaitot mitruma uzkrāšanos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *