Pieļaujamā bagāža Turkish Airlines

Zināms, ka Turkish Airlines bagāža arī tiek kontrolēta tāpat kā citu aviokompāniju lidojumos, tomēr katrā no tām ir savi noteikumi.

Turkish Airlines pasažieriem ekonomiskajā klasē atļauts pārvadāt vienu bezmaksas rokas bagāžas vienu, kuras svars nav lielāks par 8 kg. Savukārt tiem, kas iegādājušies biļeti biznesa klasē, rokas bagāža var sastāvēt no divām šādām somām. Runājot par nododamo bagāžu, jāteic, ka pieļaujamais vienas bezmaksas vienības svars ir 30 kg, tomēr iespējams līdzi ņemt arī vairākas somas, jo Turkish Airlines nav ierobežots bagāžas vienību skaits. Ja ceļosiet ar biznesa klases biļeti, varēsiet bez maksas pārvadāt somu, kuras svars var sasniegt pat 40 kg. Ģimenēm, kas izvēlas ceļot ar saviem mazākajiem, jāzina, ka bērniem līdz 2 gadu vecumam ir atļauts ņemt līdzi rokas somu līdz 10 kg, par kuru nebūs atsevišķas maksas. Tāpat būs iespējams pārvadāt arī dažāda veida bērnu ratus. Papildus jau nosauktajām lietām ikviens var ņemt līdzi vēl 1 bagāžas vienību, kas iegādāta Duty Free jeb beznodokļu zonā turpat lidostā.

Turkish Airlines reisos bagāža var būt arī lielāka nekā pirms tam tika minēts, tomēr, ja vēlaties papildu vienības, Jums būs jāiegādājas tās, rezervējot biļetes vai arī atsevišķi aizpildot pieteikumu internetā. Jebkurā gadījumā izvērtējiet, vai tas ir nepieciešams, kā arī, cik daudz vienību nepieciešams, jo atšķirīgam to skaitam būs atšķirīga cena. Pilnīgi noteikti jāpiemin, ka liela nozīme ir ne tikai Jūsu somu svaram, bet arī izmēram, tāpēc ielāgojiet, ka rokas bagāžas izmēram jāatbilst 55x40x23 cm izmēram. Savukārt nododamā bagāža visos Turkish Airlines lidojumos nav īpaši ierobežota, toties bērnu rati nedrīkst būt lielāki par 115 cm. Gadījumā, ja plānojat atpūsties sportojot, ieteicams savlaicīgi noskaidrot kādi ir nosacījumi attiecībā uz sporta inventāra pārvadāšanu, izmēriem un citiem būtiskiem sīkumiem.

Būtībā nosacījumu nav daudz, tomēr ir vērts tos ielāgot, lai lidostā nebūtu jāsaskaras ar nepatīkamām situācijām. Ceļojiet ar prieku un baudiet visu, ko piedāvā Turkish Airlines!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *