KUR VISLABĀK IEGĀDĀTIES KONTAKTLĒCAS?

Ir pieejami dažādi redzes korekcijas līdzekļi un procedūras, kas palīdz katram, ar redzes traucējumiem sekmīgi šo šķērsli ikdienā pārvarēt. Taču, jāteic, ka briļļu iegādāšanās nav lēts prieks un acu lāzeroperācijas ne tik, tāpēc pastāv vēl kāda iespēja – dažāda veida kontaktlēcas. Iedala vairākus lēcu veidus, lai tās būtu piemērotas lielākajai daļai optometrisko īpatnību un cilvēki, pat ar salīdzinoši pārāk sliktu redzi, varētu izvēlēties kontaktlēcas, nevis nēsāt brilles.

Tas ir praktisks risinājums tiem, kuri vēlas aizmirst par savām redzes problēmām ikdienā un redzes korekcijas līdzekļus lietot regulāri, tiesa gan bez riska pazaudēt, saplēst vai aizmirst. Lēcas mūsdienās iespējams iegādāties arī e-veikalos, bez steigas, atrodot sev piemērotākās, taču, pirms tam iesakām konsultēties ar optometristu, lai noskaidrotu kāda stipruma kontaktlēcas būs piemērotas un arī vajadzīgas.

KURŠ MEDICĪNAS PĀRSTĀVIS IZRAKSTA BRILLES VAI LĒCAS?
Lēcas var pasūtīt gan optikas preču veikalos, gan dažādos specializētos interneta optikas salonos. Katrā no tiem ir savādāks piedāvājums un tiek piedāvāts nopirkt vairāku zīmolu un valkāšanas ilguma kontaktlēcas un citas optikas preces. Lēcas tiek iedalītas pēc to izmantošanas ilguma – 1 dienu lietojamas lēcas, divas nedēļas, mēnesi, 3 mēnešus un arī pusgadu, kā arī iespējams nopirkt tādas lēcas, kurām ir opcijas padarīt garāku valkāšanas laiku. Interesentiem ir iespējams iegādāties lēcas arī balstoties uz to redzi koriģējošām īpašībām, piemēram, multifokālās vai toriskās lēcas, kā arī lēcas, kas vairāk kalpo kā imidža sastāvdaļa, piemēram, lēcas ar zīmējumiem.

Vairāk informācijas uzzini te.

ACU LĒCU CENU ATŠĶIRĪBAS.
Saprotams, ka daudz nosaka arī optometrijas produktu cena. Cenas visur ir vidēji vienādas, atšķirība varētu būt tikai pāris eiro konkrētam preču veidam. Kā piemēram, vienas dienas acu kontaktlēcu cena ir ap 25-30 eiro, un iepakojumā atradīsiet 30 lēcas, katrai dienai savas. Savukārt 14 dienu kontaktlēcas izmaksā līdz divdesmit eiro un arī iepakojumā ir vairākas kontaktlēcas, kuras lietojamas dienas laikā, bet nav paredzētas lietošanai 24 stundas diennaktī. Savukārt kontaktlēcas, kas paredzētas specifiskām redzes problēmām, pastāv iespēja valkāt gan tikai pa dienām, gan cauru diennakti. Toriskās lēcas lieto pēc speciāla režīma ar pārtraukumiem gan tikai pa dienu, gan arī naktīs. Ja nepieciešamas toriskās lēcas, joprojām iesakām pirms tam konsultēties ar savu ārstu vai optometristu, lai piemeklētu sev vispiemērotākās lēcas. Tiem, kuriem ir nepieciešama redzes korekcija gan tālumā, gan tuvumā, ir iesmaksāpējams iegādāties multifokālās lēcas un to cena ir vidēji ap trīsdesmit eiro

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *