Kur tad skatīt un kā atlasīt auto riepas?

Vai tiešām, braucot ar automašīnu, Jums būs būtiska drošība un komforts? Vienīgi pareizi izvēlētas auto riepas spēs palīdzēt šo visu sekmēt. Izvēloties auto riepas, svarīgs faktors būs saprast, kādas riepas jau ir nepieciešamas – ziemas vai tomēr vasaras riepas. Vēl klāt sezonas apstāklim, būs būtiski ievērot to tad, kāds ir pats auto, kā arī cilvēka braukšanas iemaņas, kur tad plānojat doties ar auto, un to, cik tad ievērojams jau ir budžets riepu pirkšanai(ielūkojies šeit – bridgestone ziemas riepas). Šeit mēģināsim novērtēt pamata kritērijus, lai saprastu, kādā veidā izvēlēties atbilstošākās riepas savam auto.

Auksto ziemas vai pat vasaras riepas

Jūsu braukšanas drošību nosaka vairāki momenti. Viens no pašiem galvenajiem ir pārdomāta riepu atrašana. Lai nopirktu tādas auto riepas, kuras var veicināt stabilu saķeri ar pašu ceļu, vispirms ir jānosaka riepu atbilstība sezonai, kāda ir. Konkrēti vasaras riepas ir domātas braukšanai, kad temperatūra ir no +7 grādiem pēc celsija. Tās ir taisītas no cietiem maisījumiem, tādēļ tās izceļas ar lielu nodilumizturību kā arī labu auto vadīšanu. Taču zemā temperatūrā šādi modeļi kļūst pārāk stīvi un vienlaicīgi nenodrošina drošu saķeri ar ceļa segumu. Savukārt ziemas riepas jau ir izgatavotas no mīkstiem maisījumiem, līdz ar to šādas riepas notur braukšanas veiktspēju aukstās temperatūrās. Šādu riepu protektors standartā ir aprīkotas ar dzelzs radzēm, kuras palielina drošības līmeni, braucot pa slapju sniegu vai ledu. Vissezonas auto riepas ir kompromisa risinājums, kurš pēc drošības jau nav tik labas, kā atbilstošajai sezonai paredzētās. Šāds variants ir piemērotas tām valstīm, kur ziemā temperatūra nebūs ļoti zema.
Kā vēl viens būtisks moments būs riepu protektora zīmējums. Riepas ar zīmējumu, kuram nav virziena, būs budžeta variants, tādēļ tās jau ir ļoti populāras, taču viņas nenodrošina augstu drošības pakāpi. Lai varētu braukt pa slapjiem ceļiem būs piemēroti modeļi jau ar noteikta virziena rakstu, kas novirza netīrumus no riepu apakšas. Vislabāko saķeri, sevišķi nestabilos laika apstākļos, nodrošina riepas jau ar asimetrisku zīmējumu, kas tieši varētu palielināt auto manevrēšanu. Der ielāgot, kad nozīme būs cenai. Iegādājoties diezgan lētas riepas, tiek taupīts tieši uz Jūsu pašu drošības. Tādēļ labāk būtu izvēlēties kādu tieši vidējās klases produktu. Ja nav saprotams, kādas konkrēti riepas uzlikt, labāk doties pie speciālistiem, kā piemēram, jebkura laba riepu noliktava strādā tikai ar profesionāļiem.

Pie kā izvēlēties auto riepas Rīgā vai citās pilsētās?

Diezgan nesen pamata vietas un veikali, kur tad bija iespējams pasūtīt riepas un citas detaļas bija ikviens riepu serviss, uz kuru visi braucām un skatījāmies piemērotākos variantus. Laika gaitā sava veida riepu noliktava online palika daudz interesantāks veikala veids klientam. Internetā varēsiet ātri piemeklēt, dabūt online konsultāciju vai arī pieteikties uz vizīti. Eksistē dažas lietas, kurām pievērst vērību, ja tiks meklēta riepu garāža. Ja vēlaties dot priekšroku online vietnei, tad šajā gadījumā svarīgākais tomēr ir lapas izkārtojums un dizains – pamata lapai jāatspoguļo pamata interneta veikala apmeklētāja vēlēšanās, mājas lapas struktūrai jābūt parocīgai un saprotamai. Sortiments – liela produktu izvēle (jaunas riepas kā arī lietie diski), tas atspoguļo vietnes kvalifikāciju. Kvalitatīva riepu garāža nodrošina pie tam arī vēl dažādus pakalpojumus, kur ietilpst arī riepu montāža vai riepu balansēšana. Kad tiks meklētas riepas, būtiska jau ir arī cena, kvalitatīvā autoservisā būtu jābūt piemēram, kā augstas klases piedāvājumam, gan pieejamam ikvienam klientam. Pircēju rekomendācijas – nenoliedzami, kad tad nepieciešama riepu maiņa, pirmais jau ir iepazīties ar cilvēku rekomendācijām. Bez šaubām, profesionāli speciālisti tieši ar daudzu gadu iemaņām kā arī piemēram, kā labs bonuss – dažādas izpārdošanas un akcijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *