KUR DOTIES, JA NEPIECIEŠAMS MONTĒT RIEPAS?

Auto riepas ir tikpat svarīga automašīnas sastāvdaļa, kā motors un ātrumkārba, tādēļ pret riepu apkopi un maiņu nevajag izturēties vieglprātīgi. Oficiālos riepu centros ir iespējams iegādāties un uzstādīt piemērotas riepas, balstoties uz eksperta konsultāciju. Visu populārāko ražotāju riepas visos iespējamos izmēros ir iespējams iegādāties speciālos riepu centros, lai braukšana būtu droša neatkarīgi no laikapstākļiem. Riepu servisos strādā zinoši eksperti, kuriem ir pat vairāk kā 20 gadu ilga pieredze šajā sfērā. Meistaru sekošana jaunākajām tendencēm un tehnikām ir obligāta prasība. Tas ir veids kā šeit nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus par lieliskām cenām un teicamu servisu.

RIEPU UN DISKU MONTĀŽA, SERVISS UN APKOPE

Riepu un disku serviss piedāvā plaša spektra pakalpojumus, kas īpaši aktuāli kļūst laikā, kad nepieciešama riepu maiņa piemērota sezonai. Ziemas un vasaras riepu atšķirība ir būtiska, jo tieši tas nosaka to, kādēļ ar vienas vai otras sezonas riepām, nedrīkst braukt cauru gadu. Ziemas riepas nepaliek cietas aukstā laikā, taču uz karsta asfalta var sākt deformēties. Vasaras riepas aukstā laikā zaudē savu elastību un nav piemērotas braukšanai, turpretī vissezonas riepas, lai arī braucamas cauru gadu, sāk zaudēt savas īpašības zemos mīnuss grādos. Piemērotu riepu izvēlē padoms jālūdz servisa darbiniekiem, lai novērtētu ne tikai braukšanas paradumus, bet arī ceļus, pa kuriem ikdienā pārvietojaties.

KVALITATĪVS SERVISS KATRAM KLIENTAM

Klientiem ļoti daudz nozīmē profesionāla pieeja un attieksme, tādēļ daudzi atgriežas un ir gatavi saņemt un novērtēt rūpīgi padarītu darbu. Servisa kvalitātei ir liela nozīme, jo norāda uz zinošiem darbiniekiem, augstu ētikas un zināšanu klāstu, kas tiek pielietots atbilstoši standartiem un klientiem nav jāuztraucas par to, ka auto varētu sākt niķoties nepareizā vietā un laikā. Augsta atbildības sajūta ir tas, kas apzīmē servisa darbinieku pieeju jebkuram klientam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *