KRĀSNIS UN KAMĪNI PĒC INDIVIDUĀLA PASŪTĪJUMA

Visā pasaulē telpu apsildīšanas nepieciešamība rodas, sākoties aukstajiem gadalaikiem. Centrālapkure, apkures katli, siltā gaisa izpūšana telpā, krāsnis un plītis – spēj tik izvēlēties. Lai saprastu kāds apkures veids ir piemērotākais, jāizvērtē daži kritēriji – kādas telpas jāapkurina, cik bieži, kādi ir kurināšanas paradumi. Kamēr daudzdzīvokļu namos izmanto centralizēto apkures sistēmu, privātmāju iespējas ir elastīgākas – apkures katli, krāsnis un kamīni. Mums tiek pierastās podiņu krāsnis pēdējos gados tiek aktīvi aizstātas ar ziepakmens krāsnīm un kamīniem. Tie šeit ir askētiski un mūsdienīgi, kā arī lieliski iederas jau esošajā interjerā.

KĀDAS KRĀSNIS IESPĒJAMS PASŪTĪT?

Krāsnis un kamīni telpā rada pavisam citādāku atmosfēru un vairo pozitīvas emocijas. Stūra kamīns, novietots telpas stūrī, klusām pilda savu funkciju, kamēr caur plašajām stikla durtiņām varat vērot degošās pagales. Dažāda veida dizaini un krāsas nodrošina iespēju šāda veida kamīnkrāsnis pielāgot jebkāda veida interjeram. Individuālie pasūtījumi nereti tiek papildināti ar dažādām ekstrām un papildus opcijām, piemēram, malkas cepeškrāsni. Krāsnis un kamīni tiek būvēti no ziepjakmens, kas, pateicoties savam ķīmiskajam sastāvam nodrošina vieglu apstrādi un vienmērīgu uzsilšanu un siltuma noturēšanu.

KĀ IZVĒLĒTIES PIRTS KRĀSNI?

Saunas un pirts krāsnis ir atsevišķa preču grupa. Mūsdienās ir iespējams izvēlēties tādas pirts krāsnis, kas pielāgojas telpai, nevis otrādi. Piemēram, ja pirts telpa atrodas uzreiz aiz sienas pirts priekštelpai, kas nereti tiek izmantota kā atpūtas un sarunu zona dažādos saviesīgos pasākumos, tad, lai nošautu divus zaķus ar vienu šāvienu, iespējams izbūvēt pirts krāsni, kas vienlaikus pilda arī kamīna funkciju pirts priekštelpā. Zināms, ka latviešiem un arī citām kultūrām pirts ir attīrīšanās un relaksācijas vieta, tādēļ daudzi pirtis un saunas izvēlas kā atpūtas vietu. Pirts krāsnis tiek veidotas aktuālajā Skandināvu dizainā, kas iederas jebkāda stila interjerā. Nevajag aizmirst par pareizu krāsns kopšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *