KONTAKTLĒCU PIEDĀVĀJUMS INTERNETA OPTIKAS VEIKALOS

21. gadsimtā ir dažādi veidi un redzes korekcijas līdzekļi, kas palīdz novērst diskomfortu, ko sagādā dažādas redzes problēmas. Tiesa gan, jāatzīst, ka briļļu iegāde nav lēts prieks un acu lāzeroperācijas ne tik, tādēļ pastāv vēl kāda opcija – kontaktlēcas. Izšķir vairākus kontaktlēcu veidus, lai tās būtu piemērotas lielākajai daļai optisko īpatnību un cilvēki, pat ar salīdzinoši ļoti sliktu redzi, varētu lietot kontaktlēcas, nevis nēsāt brilles. Kontaktlēcas ir praktisks risinājums tiem, kuri vēlas aizmirst par savām redzes problēmām ikdienā un redzes korekcijas līdzekļus izmantot regulāri, taču bez riska pazaudēt, saplēst vai aizmirst.

Kontaktlēcas ir iespējams iegādāties arī te internetā, bez steigas, izvēloties sev piemērotākās, taču, pirms tam iesakām konsultēties ar optometristu, lai noskaidrotu kāda stipruma lēcas ir piemērotas un vajadzīgas.

KĀ ATRAST SEV ATBILSTOŠAS LĒCAS?

Internetā ir pieejami daudz un dažādi optikas preču veikali, kas piedāvā iegādāties dažāda veida kontaktlēcas, kas piemērotas dažādām redzes problēmām. Lēcas ir iespējams izvēlēties gan no dažādiem ražotājiem, gan vadoties pēc cenas, gan pēc redzes problēmām. Parasti veikali iedala lēcas pēc lietošanas ilguma, gan redzes problēmu raksturojuma. Lēcas tiek iedalītas vienas dienas lēcās, divu nedēļu lēcās, mēneša lēcās, trīs mēnešu un pusgada lēcās. Tā pat iegādei ir pieejamas lēcas, kas paredzētas tiem cilvēkiem, kuriem ir redzes problēmas skatoties gan tālumā, gan tuvumā, gan tiem, kuri slimo ar astigmatismu. Tiem, kuri vēlas papildināt savu imidžu, iespēja iegādāties krāsainās kontaktlēcas un arī lēcas, ar dažādiem zīmējumiem.

KONTAKTLĒCAS PAR IZDEVĪGĀM CENĀM

Liela loma vienmēr ir bijusi arī kontaktlēcu cenām. Cenu atšķirība nav ievērojama, bet ir iespējams atrast lēcas dažādos cenu diapazonos. Vienas dienas kontaktlēcas tiek pārdotas iepakojumos, kuros ir 30 gabali un viens lēcu pāris ir lietojams vienu dienu. Šīs lēcas maksā vidēji 30 eiro par iepakojumu. Divu nedēļu kontaktlēcas ir iespējams lietot pa dienu, taču uz nakti tās jāizņem. Iepakojumā ir vairākas lēcas un iepakojuma izmaksas ir ap 20 eiro. Ja nepieciešamas lēcas, kas paredzētas konkrētām redzes problēmām, tad var izvēlēties gan tādas, kas paredzētas lietošanai nepārtraukti diennaktī, gan tādas, kas nakts laikā jāizņem. Torisko lēcu cena ir vidēji ap 50 eiro, taču multifokālo lēcu cena svārstās ap 30 eiro par iepakojumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *