Komforti un patīkami lidot var uz jebkuru pasaules vietu

Itin nevienam nav noslēpums, ka konkrēti lētas aviobiļetes mēdz mudināt cilvēkus doties atpūsties pat tālākajās pasaules valstīs. Lēti lidojumi sniedz vairākas būtiskas privilēģijas, sākot jau ar to, ka konkrētajiem pasažieriem atliek vairāk brīvu līdzekļu savai plānotajai atpūtai. Turkish Airlines piedāvātās reisu aviobiļetes bez šaubām aplūkojuši teju visi, jo piedāvājumā ir bezgala daudz izvēles variantu. Jūs noteikti varēsiet izjust neticamu komfortu, turklāt piedāvājumā ir arī neizsakāmi garšīgi ēdieni. Turkish Airlines reisos pasažieru bagāža var sasniegt 30 kg, pietam salonā var ņemt 1 bagāžas vienību līdz pat 8 kg. Ja gadījumā esat tieši biznesa klases pasažieris, vienmēr saņemsiet kādus īpašus bonusus, tomēr šajā gadījumā tās ir 2 pieļaujamās rokas bagāžas vienības. Lidojumi uz tālo Ameriku ir minēti kā vieni no visilgākajiem, tieši tāpēc svarīgi, lai Jūsu pašsajūta būtu nevainojama.

Aeroflot lidojumu noteikumi

Aeroflot kompānijas aviobiļetes arī ir samērā pieprasītas, tās nodrošina arī dažādas aviobiļetes uz ASV. Tiešām izdevīgas akcijas ir tieši tas, ko daudzi cilvēki vēlas ieraudzīt, tieši tāpēc pieejami atšķirīgi to varianti. Ja tiešām gribat ņemt sev līdzi arī rokas bagāžu, jāpatur prātā, ka tieši Aeroflot bagāža lidmašīnas salonā var svērt ne vairāk kā 10 kg. Toties visas nododamās bagāžas maksimālais pieļaujamais svars ir pat 23 kg, kas ir ikvienam piedāvāti kā bezmaksas vienība. To noteikti drīkst izmantot arī, lai veiksmīgi piereģistrētu sporta inventāru, ja to plānots lietot ceļojumā.

Noteikumi, izraugoties Lufthansa lidsabiedrību

Pilnīgi visi piedāvātie Lufthansa kompānijas lidojumi ir tiešām ievērības vērti, jo šī kompānija ir vislielākā Eiropā. Zināms, ka daudzi cilvēki izmēģinājuši, kādi tad ir lidojumi no Rīgas uz Dublinu, tāpēc ir zināms, ko iespējams sagaidīt no šīs lieliskās lidsabiedrības, visus piedāvātus lidojuma galamērķus var atrast mājaslapā http://avio.lv/. Aviobiļetes uz Dublinu tiek piedāvātas visu laiku, galvenais izdomāt sev ērtāko to saņemšanas veidu. Pārsvarā vien jāatceras, ka Lufthansa rokas bagāža vienmēr ir atļauta tikai līdz 8 kg. Blakus ir norādīts, ka iespējams izmantot arī vēl vienu nelielu bagāžas vienību, par kuru nekāda maksa nekad netiek pieprasīta. Līdzīgi kā citos gadījumos, arī šajā konkrētajā kompānijā skaidri norādīts, ka reģistrējamā bagāžas vienība nedrīkst būt smagāka par 23 kg.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *