KAS IR IZPLATĪTĀKIE ĒDIENI KO PASŪTA?

Jautājums par to, kur un kā ieturēsim ikdienas maltīti, būs aktuāls vienmēr un, ik viens no mums, par to aizdomājas vismaz kaut reizi dienā. Mūsdienu dzīves ritmu ir ļoti grūti savienot ar trim mājās gatavotām maltītēm, no kurām katra ēdienreize ietver divus līdz trīs ēdienus, tādēļ ēdienu piegādes pakalpojumi ir īsts glābējs ne tikai darba pusdienām, bet arī jaukām ģimenes vakariņām. Ar vien vairāk sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā piegādes servisu ēdienam uz mājām vai darba vietu. Ir ēdieni, kuru baudīšanu izvēlēsimies tikai restorānā uz vietas, taču ir tādi, kuri vienmēr būs mūsu izvēle nr.1, kad runa par ēdien pasūtīšanu uz mājām. Suši, picas un burgeri ir trīs populārākās ēdienu grupas, ko izvēlas gardēži ēst ne tikai uz vietas, bet arī pasūtīt uz mājām vai darbu. Šeit, kā noteicošais, kalpo vē viena mūžu sena patiesība – citu gatavots ēdiens, vienmēr garšo labāk! Arī ēdienu piegāde Ādažos piedāvā baudīt garšīgu maltīti jau pavisam drīz.

VAI SUŠI RECEPTES VAR ATRAST ONLINE?
Suši piegāde kļuvusi populāra tieši pēdējos gados, kad katram interesentam tiek piedāvāts nobaudīt austrumu virtuves vienu no populārākajiem ēdieniem. Piedāvājums neaprobežojas tikai ar aukstajiem jeb parastajiem rolliem, bet arī ar dažādiem setiem, karstajie un tempurā ceptajiem suši piedāvājumiem. Suši vienmēr tiek gatavoti svaigi un piegādāti tiks laikā, lai nebūtu jāēd auksts ēdiens. Ja esat gatavošana entuziasts, atrast dažādas suši receptes nebūs sarežģīti, lai šo japāņu tradicionālo maltīti pagatavotu pašu spēkiem. Lai arī pastāv dažādas akmenī kaltas suši pildījumu un pagatavošanas tehniku receptes, droši var dot vaļu fantāzijai un pagatavot rollus improvizējot ar sastāvdaļām.

GARŠĪGI BURGERI UN PICA PĒC SENĀM RECEPTĒM.
Pica, pavisam noteikti, daudzus gadu desmitus bija populārākais ēdiens, ko cilvēki izvēlējās pasūtīt uz mājām. Šķietami vienkāršs ēdiens – maizes plācenis ar tomātu pastu un sieru, taču visā pasaulē viens no, ja ne pats pieprasītākais ēdiens ko ne tikai pasūta restorānos, bet arī labprāt gatavo mājās. Dažādas picu receptes pavārgrāmatās, nostātos un interneta dzīlēs klejo jau labu laiku un cilvēki lauž un lauzīs šķēpus par to, kura recepte ir vislabākā. Aiz picas otrā vietā uzreiz ierindjas burgeri, kas sevī slēpj sulīgu kotleti ar dārzeņiem starp divām mīkstām maizītēm. Arī burgeri mūsdienās ir ļoti viegli pagatavojami un tos var baudīt arī veģetārieši un vegāni. Ja ir bijusi aizņemta diena vai gluži vienkārši nav vēlmes gatavot, tad ēdienu piegāde būs tieši laikā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *