KĀ IZVĒLĒTIES LABAS KVALITĀTES LOGUS SAVAI MĀJAI?

Dzīvojam laikā, kad izvēles iespējas dažāda veida logu montāžai netrūkst. Visbiežāk, klientu izvēle krīt par labu plastmasas logiem, taču arī koka logi un alumīnija logi ar vien biežāk redzami dažādu namu fasādēs. Lai ēkā kopumā nodrošinātu lielisku energoefektivitāti, ar labiem logiem un skaistu palodzi būs par maz. Vēl viena panākumu atslēga ir metāla durvis.

Metāla durvis ir vienlīdz labs risinājums kā mājām, tā dzīvokļiem. Jau 20 gadus plastmasas logi ir populārākā klientu izvēle ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. PVC logi ir arī viena no populārākajām klientu izvēlēm, ja nepieciešami arī jumta logi.

Uzzināt vairāk – https://www.aluksniesiem.lv/reklamraksti/logu-nams-logu-montaza-tirdznieciba-un-apkope-132457!

KĀDUS LOGUS IZVĒLĒTIES, JA NEPIECIEŠAMA UGUNSDROŠĪBA?
PVC logi nav vienīgās opcijas, kas tiek piedāvātas katram klientam, kuram nepieciešama logu nomaiņa. Ir iespējams izvēlēties arī koka un alumīnija logus. Alumīnija logi, piedevām visām šāda tipa logu sniegtajām priekšrocībām, ir arī ugunsdroši. Industriālām būvēm un komercobjektiem alumīnija logi ir vislabākā izvēle. Tie ir pieejami arī dažādās krāsās, tādēļ nevajag uztraukties ka fasādei tiktu piešķirta metāliska noskaņa. Vēl viens logu veids līdzās PVC logiem, ir koka logi. Daudzi, izdzirdot vārdu salikumu – koka logi, uzreiz asociē to ar vecajiem logiem, ar vienu plānu koka rūti, kas ziemā nesagādā pārāk lielu komfortu. Mūsdienās koka logi ne ar ko daudz neatšķiras no plastmasas logu rāmjiem, tikai, protams, ar to, ka veidoti no koka. Visas mehāniskās sistēmas ir tādas pašas, tādēļ nav jāuztraucas nedz par logu hermētiskumu, nedz ventilāciju.

KAS VEIC IEKŠĒJĀS UN ĀRĒJĀS APDARES DARBUS PĒC LOGU IELIKŠANAS?
Pēc veiksmīgas logu montāžas ir laiks palodzēm. Pie tāmes sastādīšanas un kopējo izmaksu noteikšanas, pieder arī iekšējo un ārējo apdares un montāžas darbu kopums. Lai nebūtu jāmeklē citi apdares darbu veicēji, klientiem ir iespēja palodžu montāžu uzticēt tam pašam uzņēmumam, kas montē logus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *