Kā atpazīt uzticamu auto servisu?

Jebkurš automašīnas saimnieks, atdodot tā automašīnu uz remontu vai arī apkopi, satraucas tieši par to vai autoserviss izpildīts kvalitatīvi. Tik tiešām, no tā, cik kvalitatīvi būs realizēts Jūsu “dzelzs drauga” auto remonts, būs atkarīgs tā darbošanās ilgums un, pats galvenais, Jūsu drošība braukšanas laikā. Brīdī, kad tiek meklēts autoserviss Rīgā vai jebkādā citā pilsētā, lielākā daļa cilvēku izvēlās pēc cenas. Kāds cenšas sameklēt pakalpojumu pēc zemam cenām, kāds, gluži savādāk, koncentrējas uz to, ka dārgāks ir un būs labāks. Tajā pat brīdī, kas tad būtu tas būtiskākais uz ko tad skatīties, neviens nezina. Šajā gadījumā jācenšās noskaidrot ko vairāk par to, kāds auto remonts tiek nodroš‌āts, ar ko labs automehāniķis atšķiras no slikta, un arī pēc kā tad vadīties, kad tiek meklēts autoserviss.

Uzzini vairāk – http://carway.lv/

Kā iedalās autoservisi?

Visi autoservisi jau ir iedalīti trīs lielās grupās – oficiāls dīleru serviss, daudzu auto marku servisi vai tā sauktie privātie autoservisi un privātas garāžas, kas nav nekur reģistrētas.
Ikviens automašīnu pārdošanas uzņēmums kvalificējas vienā noteiktā mašīnas brendā, dažreiz divās, taču tad tās ir tehniski līdzīgas. Tās būs drošas organizācijas ar 17% tirgus daļu. Šāds autoserviss pielieto vienīgi oriģinālas detaļās, kā arī speciālu profesionālu aprīkojumu. Lai sāktu darbu pie automašīnas tehniskās apkopes, jebkurš oficiālais autoserviss jau ir akreditēts kā arī saņem atbilstošu sertifikātu, piem., sertificēts lexus autoserviss. Sazinoties ar dīlera automašīnu servisu, Jūs bes šaubām iegūsiet augstas kvalitātes servisu ar garantijām jebkāda tipa darbam. Tomēr tādu uzņēmumu pakalpojumi nav lēti.
Daudzu brendu automašīnu servisos tiek veikts auto remonts neatkarīgi no tā valsts, markas un ražošanas gada. Visbiežāk tādas firmas var sniegt pat servisa garantijas un pilda labu remontu. Un tas arī var būt, kā piemēram, sertificēts toyota autoserviss, bet nav šo auto dīleris. Un arī, protams, šajā gadījumā pakalpojumu izdevumi būs mazākas nekā pie izplatītāja. Šāds autoserviss Juglā sastopams, vai pat arī citā Rīgas mikrorajonā kā arī šeit varēsiet pasūtīt tāda veida pakalpojumus, piemēram, kā riepu montāža un balansēšana, auto diagnostika, un arī pats remonts un arī citi darbi. Tāda veida autoservisi aizņem apmēram trīsdesmit vienu procentu tieši no visa tirgus.
Un visbeidzot ir auto remonts, kas realizēts kaut kādā garāžā, kas standartā ir neliela remontdarbnīca, kur darbojas vairāki darbinieki. Šeit automehāniķis varētu būt arī pieredzējošs un lietpratīgs, tomēr bez nepieciešamās izglītības, turklāt sameklēt speciālistu tomēr ir diezgan smags uzdevums. Parasti tādās garāžās tiek izdarīts zemas kvalitātes auto remonts. Tanī pat brīdī nebūs piedāvātas jebkādas garantijas, taču cenas šajā vietā, visticamāk, vienmēr būs zemākas.

Galvenie faktori, kas ietekmē servisa atlasi

Bezatbildīga pieeja tad kad tiek skatīts autoserviss Juglā, citviet Rīgā vai arī kādā citā Latvijas pilsētā, ļoti bieži liek cilvēkiem pārmaksāt vairāk nekā bija gaidīts. Zemā veikto pakalpojumu kvalitāte rada papildu materiālās izmaksas. Pārdomāta autoservisa izvēle jau ir atslēga Jūsu auto drošai ekspluatācijai.
Izvēloties servisu, ir jāvērš pastiprināta uzmanība tādiem punktiem:
1)Priekšroka jādod tādam servisam, kurš specializējas Jūsu markas automašīnas remontā, kā piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Tie pārzin jebkādas šī auto pozitīvās un negatīvās puses;
2)Savāciet maksimālo informācijas daudzumu tieši par autoservisa darbu. Vērsiet īpašu vērību labām un negatīvajām klientu rekomendācijām;
3)Apsveriet pakalpojumu klāsta līmeni, cenas un vēl speciālistu apmācību. Kvalificēts automehāniķis, kā arī auto elektriķis būs Jūsu miera garants;
4)Pirmreizējai autoservisa telpu un remontdarbnīcas apskatei būtu jāatstāj labu iespaidu uz Jums, turklāt pievērsiet uzmanību par iekārtām, kam tad vajadzētu būt augstas kvalitātes un no droša ražotāja.
Atbildīga pieeja autoservisa atrašanā pārvēršas par atslēgu nekļūdīgai un arī ērtai transportlīdzekļa darbībai. Bieži vien jau ir iespēja pārvērsties jau par pastāvīgu uzņēmuma klientu, ja padarītā darba kvalitāte tiešām ir pienācīgā līmenī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *