Izraugieties motoskolu ar pieredzi

 

 

 

Autoskola jāizvēlas bez liekas steigas, jo tas nenoliedzami ietekmēs to, cik veiksmīgi spēsiet iegūt nepieciešamās zināšanas. Pēc apmācību pabeigšanas sapratīsiet, ka autoskola tiešām sniegusi vajadzīgās zināšanas, turklāt Jūs būsiet spējīgs analizēt atšķirīgas situācijas, kas reizēm mēdz gadīties uz ceļa. Pats galvenais autoskolas mērķis ir ne tikai palielināt braucēju zināšanu un esošo iemaņu līmeni, bet arī rast noteiktu sapratni par pašu automobili. Auto skolas rīkotais eksāmens ir pēdējais, kas Jums jāveic, lai simtprocentīgi pierādītu, ka esat pietiekami apguvis visas detaļas un esat spējīgs doties uz priekšu, lai iegūtu tiesības. Saprotams, ka CSDD eksāmens ievērojami atšķiras, turklāt katram jābūt gatavam patstāvīgai braukšanai, kad tiks skaidri noteikts tikai attiecīgais galamērķis, nevis precīzs ceļš uz to. Visnotaļ jāpiemin, ka šī iestāde ir arī ļoti laba motoskola, tieši tāpēc varēsiet apgūt visu, lai vadītu motociklu. Vēl gan jāteic, ka šādu apliecību reāli iespējams sākt kārtot pēc B kategorijas eksāmena nokārtošanas.

Mācieties vadīt jebkuru motociklu!

CSN tests atšķiras, jo tiek piemērots attiecīgajai apliecības kategorijai, taču visi jautājumi vienmēr ir par drošību un vadīšanas nosacījumiem. A kategorija attiecas uz nesen pieminētajiem motocikliem, kuriem var zināmā mērā būt atšķirīga jauda, izmērs utt. Apmācības tiek piedāvātas sākot no 22 gadiem, bet pašu apliecību var saņemt 24 gados. Katram interesentam jāsaprot, ka eksāmena laikā būs brīvi un patstāvīgi jābrauc pa dažādām ielām, bet vērtētājs atradīsies aiz Jums īpašā auto. Vēl viena iespēja ir A1 apakšgrupa, kategorija, kas ļauj patstāvīgi vadīt mazākus motociklus no 16 gadu vecuma, bet to jaudai jābūt daudz mazākai un jāatbilst visām prasībām.

C,C1 un B1 kategoriju apliecības

Atsevišķās dzīves situācijās cilvēkiem ir vajadzīgs kaut kas pavisam cits, tāpēc pastāv arī citas kategorijas. Lai vadītu transportlīdzekļus, kuru pilna masa nepārprotami ir lielāka par 3,5t, cilvēkam jābūt 21 gadu vecam un noteikti jāuzsāk mācības C kategorijas kursos. Katram labāk pazīstama ir B kategorija autoskolās, jo to iegūst ikviens, kurš grib vadīt vieglos auto. Tāpat noteikti redzēsiet, ka pieejama B1 kategorija, kas cieši saistīta ar dažādiem kvadracikliem, kuru maksimālais ātrums ir vien 45km/h. No 18 gadu vecuma var nokārtot arī C1 kategorijas tiesības, kurā maksimālais vadītā transportlīdzekļa pilnās masas variants ir 7,5t.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *