Droša vadīšanas apmācība Rīgā

Jums jāsaprot, ka autoskola pilnībā uzņemas rūpes par visiem interesentiem, galvenais ir izraudzīties sev nepieciešamo kategoriju. Pēc konkrēto apmācību beigām sapratīsiet, ka autoskola tiešām sniegusi vajadzīgās zināšanas, pietam Jūs būsiet spējīgs izanalizēt atšķirīgas situācijas, kas mēdz gadīties uz ceļa. Mūsdienīgās autoskolas galvenais uzdevums nepārprotami ir izstāstīt arī svarīgākās lietas par mašīnu, lai katram būtu vairāk zināšanu par auto apgaismojumu, eļļas līmeņa pārbaudi utt. Tajā brīdī, kad instruktors ir sapratis, ka cilvēks ir gatavs apliecināt savas zināšanas arī galvenajā noslēguma pārbaudījumā, tiek rīkots speciālais autoskolas eksāmens. CSDD veidotais eksāmens ir nedaudz citādāks, tas sevī ietver vadītāja patstāvīgās braukšanas posmu, kā arī tiek kopumā vērtēts ievērojami rūpīgāk. Attiecīgā autoskola Rīgā sniedz vajadzīgo apmācību vairākās kategorijās, tādēļ tā var tikt uzskatīta arī kā motoskola. Ikvienam jāiegaumē, ka motocikla vadītāja tiesības ir iespējams saņemt tad, ja Jums jau ir B kategorijas vadītāja apliecība.

Iemācieties vadīt jebkādu motociklu!

Ikvienam jāsaprot, ka īpašais CSN tests ir tiešām daudzveidīgs un tajā tiek apvienoti tie jautājumi, kas attiecas uz konkrētā transportlīdzekļa vadīšanu. A kategorija bez šaubām nozīmē, ka apmācības tiek piedāvātas attiecībā uz atšķirīgiem motocikliem. Pilnīgi visas attiecīgās apmācības tiek uzsāktas no 22 gadiem, taču apliecības saņemšana iespējama no 24 gadiem. Lai varētu apliecināt prasmi vadīt šo īpašo transportlīdzekli, Jums vajadzēs arī veiksmīgi izbraukt izveidoto figūru laukumu ar salīdzinoši nelielu ātrumu. Viena no apakšgrupām ir A1 kategorija, kas būtībā attiecas uz mazāk jaudīgiem motociklu veidiem, kuru vadīšanas tiesības atļauts saņemt jau no 16 gadu vecuma.

C un B apliecību atšķirības

Lai varētu apmierināt visu autoskolas klientu vēlmes, tiek piedāvātas arī citas kategorijas. Lai varētu vadīt transportlīdzekļus, kuru pilnā masa nepārprotami ir lielāka par 3,5t, konkrētajam cilvēkam ir jābūt 21 gadu vecam un noteikti jāuzsāk piedāvātās apmācības C kategorijas kursos. Jums vistuvākā bez šaubām būs B kategorija, kurā vadītāja tiesības var iegūt no 18 gadiem, lai vadītu vieglos auto ar pilnu masu līdz 3,5t. Ja gadījumā vēlaties vadīt kādu kvadraciklu, kura maksimālais ātrums ir 45km/h, Jums uzreiz jāskatās, ko piedāvā B1 kategorija. Ja šobrīd esat jau sasniedzis 18 gadu robežu, Jūs varēsiet sākt vajadzīgo apmācību C1 kategorijas tiesībām, kas arī paredz, ka izvēlētā spēkrata pilnā masa nepārsniedz 7,5t, taču ir lielāka kā B kategorijā atļauts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *