VAI CHIPTUNING IR DROŠS RISINĀJUMS?

Jebkurš autobraucējs un auto īpašnieks vēlas ikdienā braukt ar savu sapņu auto un maksimāli izmantot esošās automašīnas sniegtās priekšrocības. Viens no iespaidīgākajiem optimizācijas rezultātiem ir būtiska degvielas patēriņa samazināšanās, kas pie Eiropas degvielas cenām ir nenoliedzami liels ieguvums. Lai samazinātu ne tikai degvielas patēriņu, bet arī uzlabotu automašīnas dzinēja darbību un uzlabotu citus būtiskus procesus, daudzi izvēlas chiptuning pakalpojumu. CO2 kaitīgo izmešu problēma ir aktuāla visā pasaulē un svarīgi to samazināt pēc iespējas vairāk, tādēļ tas ir vēl viens iemesls kāpēc izmantot chiptuning pakalpojumus. Chiptuning nav pretrunā ar automašīnas izmantošanas noteikumiem, jo optimizācija tiek veikta nepārsniedzot ražotāja noteiktos ierobežojumus. Ja runājam par cenu, tad vadības bloka optimizācija izmaksā vidēji nepilnus 200 eiro, protams, viss atkarīgs no dzinēja tipa.

EGR UN DPF ATSLĒGŠANA UN ARĪ ADBLUE ATSLĒGŠANA.

Katrs autovadītājs būs informēts par to, ko nozīmē šīe jēdzieni, kā arī informācija būs noderīga tiem, kuri tikai plāno iegādāties savu pirmo automašīnu. EGR atslēgšana palīdz nodrošināt mazāku dzinēja darbības temperatūru, kas ekonomē arī degvielu un kvēpu nogulsnes. Savukārt DPF atslēgšana nozīmē kvēpu filtra optimizāciju, kas ir svarīga izpūtēja komponente. Šis filtrs ir nozīmīgs jebkura transportlīdzekļa darbošanās procesos, jo uzkrāj ķimikālijas, kas rodas darbošanās laikā. Ir pieejama arī AdBlue atslēgšanas iespēja, kas būtiski palīdz ieekonomēt. To var izdarīt, principā, jebkurai automašīnai.

KĀ RĪKOTIES, JA IR PAZUDUŠAS MAŠĪNAS ATSLĒGAS?

Savukārt, ja radusies ķibele ar atslēgām un tās pēkšņi ir pazudušas, tad imobilaizera atslēgšana būs tas pakalpojums, kas ir must-have. Arī vadības bloka klonēšana ir pakalpojums, kas noteikti palīdzēs ietaupīt ne to mazāko naudas summu. Klonēšana ir vadības bloka informācijas pārlikšana uz citu bloku, ko instalēs automašīnā bojātā vietā. Vai klonēšana ir izdevīgāka par jauna bloka iegādi? Pavisam elementāri – jauna bloka iegāde izmaksās ap 1000 vai vairāk eiro, tādēļ klonēšana ir ļoti ievērojama naudas ekonomija.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *