Mēbeļu projektēšana pēc pasūtījuma ir aizvien populārākā izvēle mūsdienās

Mūsdienās gatavo mēbeļu noieta tirgus vairāk nav īpaši ekonomisks opcijas variants, bet luksusa līmenis ir jau palicis vēl dārgaks prieks kā agrāk. Tādējādi arvien populārākas kļūst mēbeļu projektēšana pēc pasūtījuma. Šodien var tikt uz pasūtījumu izgatavoti ne tikai ne vien virtuves iekārtas un iebūvējamie skapji, bet arī, piemēram, biroja mēbeles un cita stila mēbelējumu. Mēbeļu izgatavošana uz pasūtījumu ir un būs tik pieprasīta lieta galvenokārt tādēļ, ka tādas mēbeles ir speciāli izgatavotas pircēja dzīvoklim vai mājām, šīm mēbelēm vienmēr būs personalizēta atbilstība, krāsa un detaļas. Pie mīsuiem var pieskaitīt tādu lietu, kā izgatavošanas laiks un reizēm arī diemžēl kvalitāte. Ne mazums mēbeļu ražotāji izgatavo augstas klases mēbeles un kumodes pie tam savlaicīgi, bet jau ir diezgan daudz arī tādu, sadarbība ar ko pircējs var saskarties ar tādu lietu, kad tas, ko vēlaties un realitātē saņemat, būs diezgan atšķirīgas lietas.

Uzzini vairāk – https://kumodes.lv/visi-produkti/

Iebūvējamie skapji kā arī cita tipa mēbeļu atlase

Arī nav svarīgi, ko tad Jūs izvēlaties: mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma vai jau gatavas mēbeles, kuras piedāvā mēbeļu veikals. Jebkurā situācijā ir janovertē materiālu atbilstība pēc gataviem paraugiem veikalā vai arī pie meistara salonā. Ir dažādi nosacījumi, priekš tam, lai veiktu pareizo izvēli. Ja biroja mēbeles kā arī cita tipa mēbeles ir izgatavotas no skaidu plātnes vai MDF, pievērsiet uzmanību pārklājumam. Pārklājums ne vienmēr ir polimēra. Dažreiz šī materiāla vietā tiek pielietota finieris vai arī plēve no papīra. Augstas klases LSP ar biezu lakas pārklājumu ir labāks par stipru, bet ne visai glītu papīru. Ārpuses galiem jābūt divu milimetru PVC malai, izņemot masīvkoka mēbeles. Ir svarīgi, lai līme neizlīstu ārpus malām. Reizēm tiek izmantota parasta lente no papīra. Šis jau ir lēts opcijas variants, bet tas nekalpos ilglaicīgi. Reizēm mēbeļu projektēšana pēc pasūtījuma paredz stiprinājumus, kas redzami, tā kā dizains tiek izstrādāts individuāli, dažas īpašības neļauj slēpt tādas detaļas. Taču dizaineris var piedomāt pie šīs lietas, gan gadījumā, kad būs sūtītas virtuves iekārtas vai masīvkoka mēbeles, taču sevišķi, kad pienak brīdis, ka tiek sūtīta bērnistabas mēbeļu projektēšana.

Pie kā ir iespēja pirkt funkcionālas biroja mēbeles?

Kad būs vajadzīga mēbeļu izgatavošana, pirms pasūtīšanas ir vērts vērst uzmanību pāris momentiem. Pirmais ir pats līgums ar firmu, kas realizēs Jūsu mēbeles pēc pasūtījuma. Līgumā ir jāvienojas par visām darbības plānu, ražošanas noteikumiem un kopējām izmaksām. Tas ļaus saprast uzņēmuma rādītājus un, ja būs nepieciešams, apstrīdēt to neizpildi vai arī termiņu neievērošanu. Pati mēbeļu projektēšana tomēr ir diezgan svarīgs punkts, tāpēc jau mēbeļu projektam vajadzētu būt sastādītam pēc iespējas precīzāk un skaidrāk, jo tas būs realizēts beigās. Jau skiču posmā būtu ieteicams vērst uzmanību pat mazākajām detaļām. Ne mazāk svarīga lieta ir ražošanas efektivitāte, jo nav būtiski vai, piemēram, tiek sūtītas Latvijā ražotas mēbeles vai no ārzemēm, no izmaiņu veikšanas un atsaucības uz patērētāja velmēm, izveidojas vispārējais redzējums par ražotāju. Savādākiem vārdiem, būtu ieteicams vērst īpašu uzmanību vairākiem netiešās sadarbības aspektiem. Tā kā no ražotāja tomēr ir atkarīgs Jūsu virtuves iekārtas kvalitāte, un protams to kalpošanas ilgums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *